HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kardeşler Makina faaliyetlerine 1995 yılında doğalgaz sektörüne yönelik mekanik bağlantı elemanları imalatıyla başlamıştır. 1998 yılında ilk CNC torna tezgâhı yatırımı ile birlikte otomotiv sektörüne yönelik bağlantı elemanları ve traktör sektörüne yönelik dövme parçalarının talaşlı imalatına başlanmıştır.

2010 yılında kapasite artımı ve makina parkurunun genişlemesi sonucunda İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yeni fabrika binası yatırımı yapılmıştır. Faaliyetlerimize gelişen müşteri portföyü, ürün gamı ve üretim kapasitesi ile birlikte 3000 m2lik kapalı alana sahip bu yerleşkemizde devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

İnsana ve çevreye verdiğimiz önemle kaliteden ödün vermeksizin üretim faaliyetlerimizi sürdürmek, ülkemiz için katma değer üreterek yeni istihdam alanları oluşturmak ve yeni yatırımlar yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Talaşlı imalat sektöründe en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunarak ulusal ve uluslararası pazardaki rekabet ortamında yerini sağlamlaştırmak, üretim teknolojilerine yatırım yaparak günümüzün teknolojisine olduğu kadar geleceğin teknolojisine de ayak uydurmak ve sürekli gelişim felsefesiyle yolumuza devam etmektir.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ


DOĞAL GAZ GRUBU

Detay

OTOMOTİV GRUBU

Detay

TRAKTÖR GRUBU

Detay

DİĞER ÜRÜNLER

Detay

Kalitemizi Tescilledik.

Firmamız, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile müşteri odaklı ve sürekli gelişim felsefesiyle, müşteri memnuniyeti, sadakati ve karlılık sağlayan bir kalite politikası ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

E-Katalog

Tüm ürünlerimizi online kataloğumuzdan inceleyebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.